Отзывы о компании KONTUR – интернет магазин
- Оксана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення. Раді, що ви залишились задоволені :)
- Комментарий продавца
- Аліна Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення. Раді, що ви залишились задоволені :)
- Комментарий продавца
- Валентина Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення. Раді, що ви залишились задоволені :)
- Комментарий продавца
- Ольга Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення. Раді, що ви залишились задоволені :)
- Комментарий продавца
- Ольга Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Перед заказом списалась с продавцом ,уточнила какой размер подойдёт на мои замеры.Быстро ответили,сделала выбор.Спасибо за оперативность.Мира нам всем.
- Комментарий продавца
Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Бажаємо вам вдалих покупок і гарного дня)
- Комментарий продавца
- Якименко ОлесяСделка на маркетплейсе Prom.ua
Найгарніші емоції від спілкування з продавцем так і замовленого одягу! Справжні професіонали своєї справи! Миру та процвітання вам!
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення. Раді, що ви залишились задоволені :)
- Комментарий продавца
Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Бажаємо вам вдалих покупок і гарного дня)
- Комментарий продавца
- Жанна П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Костюм чудовий,тепленький ,м'ягенький
- Комментарий продавца
Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Бажаємо вам вдалих покупок і гарного дня)
- Комментарий продавца
- Катя є.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Бажаємо вам вдалих покупок і гарного дня)
- Комментарий продавца
- Катя є.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Бажаємо вам вдалих покупок і гарного дня)
- Комментарий продавца
- Ирина Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Костюм класний дуже,тільки колір трохи не такий прислали як я хотіла
- Комментарий продавца
Ірино, доброго дня! Раді що вам сподобався костюм! Незрозуміло щодо зауваження нам щодо кольору. Ми надіслали вам смарагдовий, який підтвердили по телефону і в переписці у вайбер...
Також, наш менеджер з вами зв'язувався але ви не відповідали. Гарного вам дня!
- Комментарий продавца
