Відгуки про компанію KONTUR - інтернет магазин
- Денис А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валентина О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вікторія Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все чудово 🥰 Дякую за якість обслуговування!!! Сукня як на фото!
- Оксана Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла сукню у суботу,після прийняття замовлення підтвердили, що відправлять в понеділок але так цього і не сталося.У вівторок я запитала коли буде відправка?- тому,що сукня мені була потрібна на п'ятницю. Менеджер завірила,що у середу зранку відправлять і вона встигне прийти.У середу ввечері менеджер написала, що потрібного розміру і кольору сукні,яку я замовляла немає у наявності, бо не вистачило всім, бо є черга і відправлять можливо у суботу. Продавець не добросовісний. Якщо товару не було в наявності та черга на отримання,то потрібно було попередити завчасно, а не водити за носа,я б замовила в іншого продавця.
- Інесса Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валя К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Марина У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Один раз позвонили не успела ответить отменили заказ
- Коментар продавця
доброго дня. Ми телефонували тричі. Дуже шкода що ви не передзвонили. Мабуть вам не був потрібен товар
- Коментар продавця
- Юлія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Надежда П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за швидку доставку.Костюм дуже сподобався, розмір підійшов!
- Ольга Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сукня на запах пришла швидко. Але так як не міряла на пошті. То дома вже побачила затяжки. І там де пояс порвато по шву. Тому можу сказати лише одне товар бажає кращої якості. А продавець вічливий. Тому сумно що так сталось. Іще на мою думку манжети ну надто широкі.
- Коментар продавця
Чому ви не сконтактували з нами коли побачили дефекти по товару? Ми могли б вирішити це питання. Товарів відправляємо сотні. Чому нічого не повідомили нам і не прикріпили фото, а тільки написали відгук?
- Коментар продавця
