Відгуки про компанію KONTUR - інтернет магазин
- Оксана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення. Раді, що ви залишились задоволені :)
- Коментар продавця
- Аліна Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення. Раді, що ви залишились задоволені :)
- Коментар продавця
- Валентина Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення. Раді, що ви залишились задоволені :)
- Коментар продавця
- Ольга Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення. Раді, що ви залишились задоволені :)
- Коментар продавця
- Ольга Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Перед заказом списалась с продавцом ,уточнила какой размер подойдёт на мои замеры.Быстро ответили,сделала выбор.Спасибо за оперативность.Мира нам всем.
- Коментар продавця
Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Бажаємо вам вдалих покупок і гарного дня)
- Коментар продавця
- Якименко ОлесяУгода на маркетплейсі Prom.ua
Найгарніші емоції від спілкування з продавцем так і замовленого одягу! Справжні професіонали своєї справи! Миру та процвітання вам!
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення. Раді, що ви залишились задоволені :)
- Коментар продавця
Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Бажаємо вам вдалих покупок і гарного дня)
- Коментар продавця
- Жанна П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Костюм чудовий,тепленький ,м'ягенький
- Коментар продавця
Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Бажаємо вам вдалих покупок і гарного дня)
- Коментар продавця
- Катя є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Бажаємо вам вдалих покупок і гарного дня)
- Коментар продавця
- Катя є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Бажаємо вам вдалих покупок і гарного дня)
- Коментар продавця
- Ирина Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Костюм класний дуже,тільки колір трохи не такий прислали як я хотіла
- Коментар продавця
Ірино, доброго дня! Раді що вам сподобався костюм! Незрозуміло щодо зауваження нам щодо кольору. Ми надіслали вам смарагдовий, який підтвердили по телефону і в переписці у вайбер...
Також, наш менеджер з вами зв'язувався але ви не відповідали. Гарного вам дня!
- Коментар продавця
